100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

NEDEN BEZ ÇANTA

Giriş


Her yıl Avrupa Komisyonu ve dünya çapındaki ülkeler plastik torba kullanımını azaltmak için savaşıyorlar. Almanya, Avusturya, Fransa, İtalya, İngiltere, Yunanistan ve diğerleri dahil olmak üzere pek çok AB ülkesi standart plastik torbalara yasaklar veya eko-vergiler getirmiştir. Ulkemizdeki uyum yasalari ve SIFIR ATIK projemiz dahilinde plastik posetlere alternatif urunler gelistirilmesi icin calisma baslatilmistir. SIFIR ATIK projesine verdigi destek icin butun yetkililelere tesekkuru borc biliriz. 

Bu nedenle, her yıl çeşitli ölçeklerde şirketler plastik torbalardan tekrar kullanılabilir torbalara nasıl geçileceği konusunda yeni çözümler arıyor. E posetci Bu konuda cigir acan bir yatirim gerceklestirirek; cok kullanimlik bez poset, bez torba urunu Ulkemiz hizmetine sunmaktan gurur duyar. Cok kullanimlik bez atlet Canta

Araştırma ve Geliştirme


EPOSETCI, 2016 yılında, plastik poşetleri değiştirebilecek malzemeler araştırmaya ve geliştirmeye başladı.Cok kullanimlik bez atlet canta, bez supermarket posetleri

Malzemenin güçlü, hafif, saydam olmayan, yeniden kullanılabilir olması ve normal plastik taşıma çantasına mümkün olduğunca yakın olması gerekiyordu.

2017'nin sonunda sıradan plastik torbaların yerine geçecek olan yeniliği tanıttık.

Plastik taşıma torbalarının yerini alan yenilikçi ilmek kolu dokunmamış pp alışveriş çantası
Cok kullanimlik bez atlet canta, bez supermarket posetleri ve Atlet poset / E POSETCI, özel markalı Atlet poset tanıtıyor.

Cok kullanimlik bez atlet canta, bez supermarket posetleri, alttan köşebentli Atlet TARZI olarak gelir: En yaygın süper pazar boyutu 30 cm genişliğinde ve 50 cm Yüksekliğindedir. Bu urun Supermarket, market ve hipermarketlerde kullanilan guncel urunlere alternatif olarak rahatca kullanilabilmektedir. Cok kullanimlik bez atlet canta; Super market ve marketlerde atik toplama kutularinda, market atik toplama kutularinda, sokak ve mahallelerdeki atik toplama kutularina geri birakilarak geri donusumunun saglanmasi hedeflenmektedir.

Cok kullanimlik bez atlet canta, bez supermarket posetleri Yenilikçi malzemeden üretilen Süpermarket ve Market poşetleri aşağıdaki avantajlara sahiptir:

1 -Yeniden kullanılabilir
2 - % 100 geri dönüştürülebilir
3 - Üretim sırasında düşük enerji tüketimi
4 - Yumuşak dokunuşlu malzeme
5 -  Kolayca katlanabilir
6 - İyi opaklık
7 - Üretimde kullanılan su bazlı mürekkepler
8 - Yeniden kullanılabilir standart torbalardan% 60 daha düşük fiyat
9 - Fiyat seviyesi tek kullanımlık plastik torbalarla aynıdır
10 - Tek kullanımlık plastik poşetlerin yerine geçen tek alternatif
11 - 15 kg ağırlık alabilir
12 - Avrupa birliğinde yapılan
13 - Kısa teslim süreleri

 

“Sıfır Atık”; israfın önlenmesini, kaynakların daha verimli kullanılmasını, atık oluşum sebeplerinin gözden geçirilerek atık oluşumunun engellenmesi veya minimize edilmesi, atığın oluşması durumunda ise kaynağında ayrı toplanması ve geri kazanımının sağlanmasını kapsayan atık yönetim felsefesi olarak tanımlanan bir hedeftir.