×
Filtreleme Seçenekleri

Tek Kullanımlık Önlük

YENİ

AMELİYAT MASASI ÖRTÜSÜ 50 ADET AMELİYAT MASASI ÖRTÜSÜ 50 ADET

AMELİYAT MASASI ÖRTÜSÜ

 

 

4.891,50Steril Cerrahi Önlük

BODYGARD SFS LEVEL 3 cerrahi önlükler EN 13795 High Performance/ AAMI LEVEL 3 önlüklerde mevcuttur ve çoğu prosedür için uygundur. BODYGARD cerrahi önlükler SFS65 LEVEL 3, nefes alabilen, kumaşa benzer, giymesi rahat, Superfiber spunbond malzemeden üretilmiştir.

BODYGARD SFS LEVEL 3 cerrahi önlükler EN 13795 High Performance/ AAMI LEVEL 3 önlüklerde mevcuttur ve çoğu prosedür için uygundur. BODYGARD cerrahi önlükler SFS65 LEVEL 3, nefes alabilen, kumaşa benzer, giymesi rahat Superfiber spunbond malzemeden üretilmiştir.

Onlar da ergonomik. Omuz pileleri üst gövde için hareket özgürlüğü sağlar ve ergonomik kollar rahatlık ve hareket özgürlüğü sağlar. Önlük manşeti eldivenlerle uyumludur, eldivenlerin kaymasını önler.

Darbelere karşı ek koruma için geçirimsiz ön ve kollu Yüksek Performanslı elbisemizi seçin.

  • Ergonomik uyum, hareket özgürlüğü sağlar
  • Nefes alabilen, kumaşa benzer spunlace malzeme giymek rahattır
  • Düşük gerilimli yüzey sıvılarını itmek için özel olarak işlenmiş
  • Standart veya ? çarpmaya karşı ek koruma için ? Yüksek performans
  • Elbisemiz M?lnlycke'ye dahil edilebilir mi? VEYA Verimliliğini desteklemek için prosedür tepsileri

Tıbbi, endüstriyel, tüketici ürünlerinde, izolasyon önlüğü, hasta önlüğü, tulum, bagaj örtüsü, önlük, yağmurluk, araba örtüsü, yastık koruyucu ve yatak koruyucu gibi yüksek sınıf koruma alanlarına yaygın olarak uygulanır.

SFS65- Medikal (Cerrahi Önlük ve Örtüler için Yüksek Performans Kritik Bölge)

Her iki tarafta dokunmamış kumaş, insan vücuduna kumaş hissi verir. Mikro gözenekli film nefes alabilir ancak sıvı ve kan direnci sağlar. EN13795 - Yüksek performans (Kritik Alan) ile uyumludur ve cerrahi önlükler ve örtüler için önerilir.

Özellikleri

EN13795 - Yüksek performans (Kritik Alan) ile uyumludur. Yüksek MVTR (4000gsn.24saatin üzerinde) Sıvı/kan geçirmez. ETO sterilizasyonu mevcuttur Yüksek MVTR. Geçirimsiz cerrahi önlük kumaşı

Uygulamalar

Kritik alan (cerrahi önlük ve örtüler için yüksek performans)