×
Filtreleme Seçenekleri

Tek Kullanımlık Tulum

Tek kullanimlik Tulum FLX 1000 50 Adet Tek kullanimlik Tulum FLX 1000 50 Adet

Kategori 2 Tulum

 

13%indirim

4.201,53

3.664,12

Tek kullanimlik Tulum FLX 2000 50 Adet Tek kullanimlik Tulum FLX 2000 50 Adet

Kategori 2 Tulum

 

13%indirim

4.201,53

3.664,12Tek Kullanımlık Koruyucu Tulum

En Değerli Varlıklarınızı Kişisel Koruyucu Donanımlar ile Koruyun!

Tehlikeli işlerle uğraşmak, yüksek belirsizlik riskini de beraberinde getirir. Çatışma bölgelerindeki askeri personelden can kurtaran profesyonel itfaiyecilere, patlamaya hazır kimyasallar, ısı ve alev tehlikeleriyle çalışan endüstri işçilerine kadar bu hayati fakat tehlikeli alanlarda çalışan özel insanlar, Felix`in yenilikçi kişisel koruyucu donanım çözümlerine güveniyor.

Dünya hızla değişiyor. Daha fazla ülke endüstrileştikçe, daha fazla kişisel koruyucu donanıma ihtiyaç duyuluyor. Acil müdahale ekipleri ve polis memurlarından laboratuvar teknisyenlerine ya da üretim, inşaat ve bakım alanında ön planda çalışan işçilere kadar Felix, bu korunma ihtiyacını karşılayan bilim temelli çözümler sağlıyor.

"Tehlikeli iş" yapan kişilerin taştan yapılmadığını anlıyoruz ve bu kişileri iş sırasında meydana gelen tehlikelere karşı mümkün olduğunca güvende tutmak için çözümler sunmaya kendimizi adadık. Endüstrilerle ve yetkili makamlarla iş birliği yaparak, profesyoneller dünyayı değiştirmeye ve geliştirmeye devam ederken, onların güven içinde tutulmalarına yardım edebilen en son kişisel koruyucu donanım çözümlerini tasarlayabilir ve sunabiliriz.

Felix ürettiği kişisel koruma kumaşları ile sektörde öncü rolünü korumaktadır. Nefes alabilir filmler ve spunbond nonwovenların lamine edilmesi ile üretilen kumaşlar; sıvı bariyeri ve kimyasal bariyer oluşturmaktadır. Ayrıca toz ve bunun gibi partikullerden korunma sağlar. Nefes alabilir film sayesinde kullanıcıya konfor sağlar ve kimyasal, partiküllerden korunmasını sağlar.

Ürünler 2 katmanlı ve 3 katmanlı olarak üretilebilmektedir. Yüksek çekme, kopma ve kimyasal korunma mukavemetine 54 – 100 gsm ağırlık arasındaki ürünler ile rahatça ulaşılabilinmektedir. Ürünlerimiz gravürlenmiş ve kalenderlenmiş olarak üretildiğinden dolayı; yumuşak dokuya sahiptir ve tekstil dokuyu andırır yüzeydedir.

İsteğe göre 2 katlı ve 3 katmanlı kumaşlarımız ; UV korumalı – Antistatik ve farklı renklerde üretilebilir.