×
Filtreleme Seçenekleri

Bez Çanta/Poşet

YENİ

Çevreci Bez Poşet - Çanta Beyaz 27x50cm 20gsm 1250 Adet Çevreci Bez Poşet - Çanta Beyaz 27x50cm 20gsm 1250 Adet

Bez Poşet

 

23%indirim

5.085,08

3.929,38

Çevreci Bez Poşet - Çanta Beyaz 27x50cm 30gsm 600 Adet Çevreci Bez Poşet - Çanta Beyaz 27x50cm 30gsm 600 Adet

Bez Poşet

 

15%indirim

2.212,34

1.882,14

Çevreci Bez Poşet - Çanta Beyaz 27x50cm 30gsm 1200 Adet Çevreci Bez Poşet - Çanta Beyaz 27x50cm 30gsm 1200 Adet

Bez Poşet

 

26%indirim

5.085,08

3.764,28Her yıl Avrupa Komisyonu ve dünya çapındaki ülkeler plastik torba kullanımını azaltmak için savaşıyorlar. Almanya, Avusturya, Fransa, İtalya, İngiltere, Yunanistan ve diğerleri dahil olmak üzere pek çok AB ülkesi standart plastik torbalara yasaklar veya eko-vergiler getirmiştir. Ülkemizdeki uyum yasaları ve SIFIR ATIK projemiz dahilinde plastik poşetlere alternatif ürünler geliştirilmesi için çalışma besletilmiştir. SIFIR ATIK projesine verdiği destek için bütün yetkilikleler teşekkürü borç biliriz. 

Bu nedenle, her yıl çeşitli ölçeklerde şirketler plastik torbalardan tekrar kullanılabilir torbalara nasıl geçileceği konusunda yeni çözümler arıyor. E poşeti Bu konuda çığır açan bir yatırım gerçekleştirerek; çok kullanımlık bez poşet, bez torba urunu Ülkemiz hizmetine sunmaktan gurur duyar. 

Araştırma ve Geliştirme

EPOSETCI, 2016 yılında, plastik poşetleri değiştirebilecek malzemeler araştırmaya ve geliştirmeye başladı. Çok kullanımlık bez atlet 

Malzemenin güçlü, hafif, saydam olmayan, yeniden kullanılabilir olması ve normal plastik taşıma çantasına mümkün olduğunca yakın olması gerekiyordu.

2017'nin sonunda sıradan plastik torbaların yerine geçecek olan yeniliği tanıttık.

Plastik taşıma torbalarının yerini alan yenilikçi ilmek kolu dokunmamış pp alışveriş çantası

Çok kullanımlık bez atlet çanta, bez süpermarket poşetleri ve atlet poşet / E POSETCI, özel markalı Atlet poşet tanıtıyor.

Çok kullanımlık bez atlet çanta, bez süpermarket poşetleri, alttan köşebentli Atlet TARZI olarak gelir: En yaygın süper pazar boyutu 30 cm genişliğinde ve 50 cm Yüksekliğindedir. Bu ürün süpermarket, market ve hipermarketlerde kullanılan güncel ürünlere alternatif olarak rahatça kullanılabilmektedir. Çok kullanımlık bez atlet çanta; Süper market ve marketlerde atik toplama kutularında, market atik toplama kutularında, sokak ve mahallelerdeki atik toplama kutularına geri bırakılarak geri donuşumunum sağlanması hedeflenmektedir.

Çok kullanımlık bez atlet çanta, bez süpermarket poşetleri Yenilikçi malzemeden üretilen Süpermarket ve Market poşetleri aşağıdaki avantajlara sahiptir:

 1. Yeniden kullanılabilir
 2. % 100 geri dönüştürülebilir
 3. Üretim sırasında düşük enerji tüketimi
 4. Yumuşak dokunuşlu malzeme
 5. Kolayca katlanabilir
 6. İyi opaklık
 7. Üretimde kullanılan su bazlı mürekkepler
 8. Yeniden kullanılabilir standart torbalardan% 60 daha düşük fiyat
 9. Fiyat seviyesi tek kullanımlık plastik torbalarla aynıdır
 10. Tek kullanımlık plastik poşetlerin yerine geçen tek alternatif
 11. 15 kg ağırlık alabilir
 12. Avrupa birliğinde yapılan
 13. Kısa teslim süreleri

 “Sıfır Atık”; israfın önlenmesini, kaynakların daha verimli kullanılmasını, atık oluşum sebeplerinin gözden geçirilerek atık oluşumunun engellenmesi veya minimize edilmesi, atığın oluşması durumunda ise kaynağında ayrı toplanması ve geri kazanımının sağlanmasını kapsayan atık yönetim felsefesi olarak tanımlanan bir hedeftir.