×
Ürünler ne zaman kargoya verilir ?

Sitemizde satışta olan bütün ürünlerimiz stoktan teslim edilmektedir. En geç 5 is günü içinde kargoya verilmektedir. Sipariş etmiş olduğunuz ürünler 10 is günü içinde elinizde olmaktadır. 

Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Ürünleriniz Surat Kargo ve PTT kargo ile gönderilecektir.

Firma logomuzu baskılı olarak alabilir miyiz?

Baskilli ürünler özel siparişe tabidir; terminli ve ön ödemeli çalışılmaktadır. Baskilli ürünlerde 1 renk için min. sipariş miktarımız 1ton dur. 2 renk için min. sipariş miktarımız 3 tondur. Firmanızın uygun olan dizaynı tarafımıza 1 ay önden PDF veya AI formatında iletmesi gerekmektedir. 

1 tonda kaç adet ürün vardır?

1 tonda 15 gram agirlik gelen 30*50 boyutundaki süper market boyutu bez poşet yaklaşık 66.500 adet urun vermektedir. 

Farklı renklerde ürün alabilir miyiz?

Talep edilen en çok kullanılan farklı renkler tarafımızdan zaman içinde pazar sunulmaktadır. Özel renk siparişlerinizde minimum üretim miktarı 3 tondur. Özel renk siparişleriniz terminli ve on ödemeli çalışılmaktadır.

Farklı ölçülerde urun alabilir miyiz?

Farklı ölçülerde urun tefariği yapılabilmektedir. Kumaş enlerimize uyan ve minimum fire veren ölçüler hesaplanmaktadır. Özel ölçü ve istekleriniz için info@eposetci.com adresinden veya 0222 236 23 63 telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz. Farklı boyutlardaki ürünlerde terminli ve ön ödemeli çalışılmaktadır.

Baskilli ürünlerde klişe ücretini kim öder?

Baskilli ürünlerin üzerindeki logo veya dizayn firmanıza ait olduğundan dolayı, firmanızın mülkiyetindedir ve ücretlendirmesi tarafınıza yansıtılır. 

Kurumsal müşterilere numune gönderimi yapıyor musunuz?

Kurumsal müşterilerimizin talebi üzerine karsı ödemeli olarak anlaşmalı kargonuz ile numune gönderimi yapılabilmektedir. Numune gönderimi yapılabilmesi için ; info@eposetci.com adresine firma unvanı,  iletişim adresi, telefon no, fax no, vergi dairesi , vergi nosu , anlaşmalı olduğunuz kargo şirketi bilgileri ve hangi üründen numune istediğinize dair numune istek e-mail göndermenizi rica ederiz.