×

Bez poşet, Bez Çanta, Market Poşeti, Tela Çanta, Market Poseti, Pazar Poseti , Super Market poseti,  Bakkal poseti, Tela poset, nonwoven canta, nonwoven poset, bez torba.  Cok kullanimlik Poset, Market Poseti, Pazar Poseti , Super Market poseti pp malzemeden farklı renklerde farklı tipte torbalar sunuyoruz. Dokumasız kumaş çantalarınızı poşetlerinizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda sipariş edin. Atlet tipi , el geçme ve Polypropylene tela poşetleri, çantaları tek bir üreticiden sipariş etme avantajından yararlanın!

Çok kullanımlık bez poşet, Bez Çanta, Market Poşeti, tela Çanta.   Cok kullanimlik Poset, Market Poseti, Pazar Poseti , Super Market poseti pp malzemeden farklı renklerde farklı tipte torbalar sunuyoruz. Dokumasız kumaş çantalarınızı poşetlerinizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda sipariş edin. Atlet tipi , el geçme ve Polypropylene tela poşetleri, çantaları tek bir üreticiden sipariş etme avantajından yararlanın!

Cok kullanimlik Poset, Market Poseti, Pazar Poseti , Super Market poseti, cok kullanimlik canta, bez canta, bez torba, bez poset,  çevre dostu çantalar hakkında bilgiler.

Bu malzeme, elyaf veya filamentlerin mekanik, termal veya kimyasal olarak dolaştırılmasıyla birbirine bağlanmış bir ağ veya polipropilen elyaf tabakası olarak tanımlanmaktadır. Doğrudan ayrı elyaflardan yapılmış yassı, gözenekli tabakalardır. Dokuma veya örme ile yapılmazlar ve liflerin ipliğe dönüştürülmesini gerektirmezler.

Cok kullanimlik Poset, Market Poseti, Pazar Poseti , Super Market poseti, cok kullanimlik canta, bez canta, bez torba, bez poset, Dokunmamış polipropilen yeni mucize kumaşıdır. Genellikle promosyon çanta yapmak için kullanılan geri dönüştürülebilir bir kumaştır. Bu kumas, güçlü ve çok hafif olması nedeniyle pratik bir kumaştır, bu nedenle taşıması ucuz olduğu kadar taşıması da uygundur. Kumaş aynı zamanda rahat ve yumuşaktır ve genellikle cerrahi maske ve önlük yapmak için kullanılır. 

Cok kullanimlik Poset, Market Poseti, Pazar Poseti , Super Market poseti, cok kullanimlik canta, bez canta, bez torba, bez poset,  Torbalar Çevre Dostu Nasıldır? 

Cok kullanimlik Poset, Market Poseti, Pazar Poseti , Super Market poseti, cok kullanimlik canta, bez canta, bez torba, bez poset,  torbalar daha yeşil bir toprağı desteklemektedir, çünkü bunlar yeniden kullanılabilir, kolay temizlenebilir, geri dönüştürülebilir ve bazen geri dönüştürülmüş ürünlerden yapılmıştır. Bu torbalar hızla silinebilir ve bir kısmı damlatılarak kurutulursa soğuk suda makinede yıkanabilir. Dokumasız kumas torbaların çoğu, 5 tip geri dönüştürülebilir plastikten yapılmıştır. Bunların tekrar kullanılması ve geri dönüştürülmesi birçok standart plastik poşetin bir çöplükte oturmasını önleyebilir.  Cok kullanimlik Poset, Market Poseti, Pazar Poseti , Super Market poseti, cok kullanimlik canta, bez canta, bez torba, bez poset,  poşetler geri dönüştürüldükten sonra, yeni kılıflara bile konulabilir. 

Cok kullanimlik Poset, Market Poseti, Pazar Poseti , Super Market poseti, cok kullanimlik canta, bez canta, bez torba, bez poset,  Poşetlerin Bazı Ek Faydaları Nelerdir?

Dokunmamış kumas torbalar oluşturmak için pamuklu torbalar oluşturmak için kullanılanlardan daha az enerji kullanılır. Eğer daha fazla şirket dokunmamış polipropilen materyaller üretmeye başlarsa, kirleticiler azaltılabilir ve dokunmamış polipropilen daha çevre dostu hale gelebilir.

Nonwoven polipropilen poşetler mükemmel ve uygun fiyatlı promosyon ürünleridir çünkü birçok farklı renkte üretilip şirket isimleri ile kolayca basılabilirler.

Polipropilen Tam Olarak Nedir?

Yüksek ısı kaynağı kullanılarak üretilen bir plastiktir. Moleküler formülü (C3 H6) x`tir. Polipropen, Polipropen 25, Propilen polimerler ve daha fazlası gibi birkaç farklı isim var. 

Polipropilen`in Bazı Özellikleri Nelerdir? 

Diğer kimyasallara karşı pürüzlü ve dayanıklıdır. Polipropilen sert, ama aynı zamanda esnektir. Bu, malzemenin kimya ve plastik mühendisliği deneyleri için kolayca kullanılmasını sağlar. 

Polipropilen kumaş yarı saydam olabilir, ancak çok kolay solmadığından çoğu insan boyalı renkli kumaş olarak polipropilen kullanır.  

Polipropilen’in erime noktası yaklaşık 320 derece Fahrenheit`tir. Kimyasallar bağlandıktan sonra, ince bir kumaş yapacak sıkı merdaneler içinde eritilir ve preslenir. Bu işleme ekstrüzyon ve kalıplama adı verilir. Pamuklu veya diğer doğal elyaflardan farklı olarak, polipropilen dokuma değildir. Kumaş endüstrisindeki birçok kişi bu tip malzemelere "dokunmamış" olarak atıf yapar. Pamuk elyafları tipik olarak iplikler halinde bükülür ve bir araya getirilir, ancak polipropilen bir kumaş taşıma torbalarına bastırılır.

Bitmiş kumaşa uygulanabilecek başka cilalar vardır. Farklı tip bitirmeler farklı sonuçlar üretecektir. Kumaşın mürekkebi daha iyi kabul etmesine yardımcı olacak bazı baskılar uygulanır, bu baskı için daha iyidir. Bazı cilalar diğer kimyasalları ve çözeltileri uzaklaştırmaya yardımcı olacaktır. taşıma çantaları 

Polipropilen`in Bazı Kullanım Alanları Nelerdir? 

Polipropilen birkaç farklı kumaş stilinde kullanılır. Bu dokuma olmayan kumaşlar genellikle dokuma olmayan çantalar üretmek için kullanılır. 

En önemlisi, dokunmamış kumaş geri dönüştürülebilir. 

Çevre dostu kılıflarınızı bugün edinin ve bunları işletme imajınız veya logonuzla özelleştirin.